działka na sprzedaż Warszawa Targówek, 1 550 000 zł, 5.83 ar, zabudowana

Ogłoszenie archiwalne
1 550 000
5,83ar (583)
265 866 zł/ar (2 659 zł/m²)

Polska, Mazowieckie, Warszawa, warszawa, targówek, jórskiego

Opis

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej o pow. 583 m2. Na nieruchomości gruntowej posadowiony jest budynek dwukondygnacyjny o funkcji mieszkalnej, złożony z trzech lokali o charakterze mieszkaniowym o powierzchni zabudowy ok 100 m2 i powierzchni użytkowej około 116 m2. Ponadto na nieruchomości znajduje się budynek gospodarczy oraz dobrze prosperujący warsztat samochodowy o powierzchni zabudowy około 80 m2.
Topografia terenu płaska, kształt działki regularny
prostokątny. Teren działki zagospodarowany, ogrodzony. Uzbrojenie działki: sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna, sieć elektroenergetyczna i gazowa.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- strefa MNK.86
podstawowym przeznaczeniem terenu jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem budynków wielorodzinnych oraz usług.

Możliwości i korzyści

Na nieruchomości można wybudować dwukondygnacyjny budynek mieszkalny lub usługowy o powierzchni zabudowy 321 m2 oraz powierzchni użytkowej 550-578 m2. Co stwarza doskonałą okazję inwestycyjną, która pozwoli uzyskać znacząco wyższą wartość nabytej nieruchomości. Targówek to lider wśród warszawskich dzielnic jeśli chodzi o czas wydania decyzji i pozwoleń na budowę.

Targówek jako jedna z najlepiej postrzeganych dzielnic wśród potencjalnych nabywców mieszkań, daje możliwość na pozyskanie ich w krótkim okresie czasu.
Warsztat samochodowy prosperował od ok 50 lat stanowił extra przychód.
Parking - możliwość wynajęcia.
Miejsce na Hurtownię.
Nieruchomość podpiwniczona- 2 piwnice.
Strych.
Dom pierwszy raz w ofercie od prawie 100 lat.Również pierwszy dom wybudowany na ul. Zygmunta Jórskiego.

Lokalizacja

Doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna pozwala na szybkie dotarcie do kulminacyjnych punktów na mapie miasta, co daje nam oszczędność tak cennego dla Wszystkich czasu.
Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu z ul. Samarytanka, oraz skrzyżowania z ulicą Radzymińską głównym ciągiem komunikacyjnym dzielnicy. Bezpośredni wjazd na posesję znajduje się przy ul. Zygmunta Jórskiego.
Ok 200m do przystanku autobusowego.
Ok 700m do metra.
Ok 9 km od Centrum.
W najbliższej okolicy Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Centrum Medyczne, bogata infrastruktura handlowo-usługowa.

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to kolejna mocna strona tej lokalizacji. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery.
Obszar ten stał się prężnie rozwijającą dzielnicą, pełną nowych inwestycji z bogatą ofertą mieszkaniową.

Zapraszam serdecznie na prezentację oraz zachęcam do skłania oferty.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Wszystkie informacje opublikowane
podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Szczegóły

Typ nieruchomości:
działka na sprzedaż
Dodano:
2021-06-08 01:42:01
Ostatnia aktualizacja:
2021-10-26 05:56:02
Powierzchnia:
583 m² (5,83)
Cena:
1 550 000 zł.
Cena za m²:
2 658,66 zł.
Cena za ar:
265 866 zł.
Lokalizacja:
Polska, Mazowieckie, Warszawa, warszawa, targówek, jórskiego
Wyłączność:
nie
Dojazd:
asfaltowy
Media:
prąd, woda, gaz
Agent prowadzący:
Karolina Pampuch, Katowice, Kościuszki 42
Rodzaj działki:
budowlana
Wygląd działki:
zabudowana
Pośrednik:
WGN - Nieruchomości
Nr ogłoszenia:
klikmapa-206947