Ładowanie
kontakt
HOMEPLUS Nieruchomości Warszawa
508 371 577
Administratorem danych osobowych jest AMK Portal sp. z o.o.

mieszkanie na sprzedaż Katowice Śródmieście, 477 648 zł, 38.52 m2, do wykończenia

477 648
38,52
12 400 zł/m² 2 pok.

POLSKA, ŚLĄSKIE, KATOWICE, ŚRÓDMIEŚCIE, Przemysłowa

Opis

Topowa lokalizacja w Katowicach! Nowe osiedle/ 0%!

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Zakończenie budowy: XII.2024 ( 1 etap inwestycji )

Lokal nr C-0-04, ogródek: 31,04 m

- szczegółowa informacja o inwestycji ( harmonogram, standard ) i dostępnych mieszkaniach na stronie brokera pod linkiem:
http://homeplus.pl/,1663/78/OI

liczba lokali w budynku 237 lokali mieszkalnych, 3 lokale usługowe
liczba miejsc garażowych i postojowych 205 miejsc garażowych

Doskonale doświetlone mieszkania, wysoki standard wykończenia i szeroka oferta metraży.

Inwestycja będzie wyróżniała się kameralną, czteropiętrową zabudową oraz nowoczesnym designem.

Sąsiedztwo skweru Holtzego, ogródki, a także eleganckie, otulone kaskadą zieleni schody, zapewnią mieszkańcom spokojną atmosferę.
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej.
Najbliżej położone to: Politechnika Śląska Wydział Transportu w odległości 90 m, Politechnika Śląska w odległości 160 m, Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w odległości 170 m
Dużym atutem inwestycji jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w odległości 160 m, Oddział Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej w odległości 170 m, Oddział Dermatologii w odległości 190 m.
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Punkt obsługi klienta ŚKUP, w odległości 40 m znajduje się Carrefour, w odległości 230 m znajduje się Joga Życia.
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji, w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort.

W promieniu 1 km od tej inwestycji znajdują się:40 placówek medycznych, 44 placówki edukacyjne, 139 kawiarni i restauracji, 77 sklepów, 31 obiektów sportowych, 22 place zabaw

___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły

Typ nieruchomości:
mieszkanie na sprzedaż
Dodano:
2024-04-13 17:48:02
Ostatnia aktualizacja:
2024-05-09 09:32:01
Powierzchnia:
38,52 m²
Cena:
477 648 zł.
Cena za m²:
12 400 zł.
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
POLSKA, ŚLĄSKIE, KATOWICE, ŚRÓDMIEŚCIE, Przemysłowa
Rok budowy:
2025
Rodzaj mieszkania:
2-POKOJOWE
Dostępne inst. w budynku:
WINDA OSOBOWA
Zabezpieczenia:
OCHRONA, MONITORING
Forma własności działki:
WŁASNOŚĆ
Rodzaj budynku:
APARTAMENTOWIEC
Standard:
DO WYKOŃCZENIA
Przynależne:
GARAŻ, KOMÓRKA, OGRÓDEK
Ogrzewanie:
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Wysokość pomieszczeń:
270
Forma własności:
WŁASNOŚĆ
Typ umowy pośrednictwa:
BEZPOŚREDNIA OTWARTA
Agent:
Aleksandra Nowosielska
Oferta specjalna:
NIE
Oferta własna:
TAK
Pośrednik:
HOMEPLUS Nieruchomości Warszawa
Nr ogłoszenia:
klikmapa-1105498

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Administratorem danych osobowych jest AMK Portal sp. z o.o.
HOMEPLUS Nieruchomości Warszawa
508 371 577