Ładowanie
kontakt
Handhouse
+48 58 301 77 77
Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.

lokal na sprzedaż Gdańsk Chełm, 790 600 zł, 118 m2, do adaptacji

790 600
118
6 700 zł/m² 11 pok.

Polska, Pomorskie, GDAŃSK CHEŁM, CHEŁM Centrum handlowe, Kościół, Plac zabaw, Przed, CIESZYŃSKIEGO

Opis

Lokal użytkowy - Gdańsk Chełm

DWUPOZIOMOWY LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY W CENTRUM HANDLOWYM "PASAŻ CHEŁMSKI" W GDAŃSKU.

LOKALIZACJA:

Dzielnica Chełm to najbardziej zaludnione osiedle Gdańska. Według oficjalnych danych zamieszkuje na nim ponad 32 tysiące mieszkańców na powierzchni 3900 m2. Chełm bezpośrednio sąsiaduje z dzielnicami: Wzgórze Mickiewicza, Siedlce, Ujeścisko - Łostowice i Orunia Górna. Od strony północnej osiedla przebiega trasa W-Z (Aleja Armii Krajowej), prowadząca bezpoścrenio do obwodnicy Trójmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie objektu usytuowane są przystanki tramwajowe i autobusów miejskich, kościół, żłobki, przedszkole i szkoły.

OBJEKT:

Centrum Handlowo Usługowe "Pasaż Chełmski" wybudowane w 1994 r. jest sytematycznie modernizowane aby sprostać obecnym wymaganiom klientów. W 2014 roku obok objektu powstały dodatkowe powierzchnie handlowo usługowe które ugruntowiły pozycję objektu jako najważniejszego ośrodka handlowego na osiedlu. Na terenie trzykondygnacyjnego, podpiwniczonego obiektu z powodzeniem funkcjonuje ponad sto lokali o różnej powierżchni i różnych branż

LOKAL:

Dwie odrębne powierzchnie, na dwóch kondygnacjach z indywidualnymi wejściami można traktować jako dwa niezależne lokale. Isnieje pożliwość połączenia ich poprzez zejście wewnętrzne. Po wykonaniu dodatkowych uzgodnień i projektów istnieje możliwośc rozbudowy powierzchni na parterze uzyskując dodatkową powierzchnię.

Obecna powierzchnia na poziomie parteru, to 58 m2, z bezpośrednim wejściem od strony pasażu stanowiącego deptak usytuowany pomiędzy bucynkami objektu. Frontowa ściana lokalu w całości przeszklona czterema witrynami. Na przedmiotową powierzchnię składają się: sala sprzedaży 36,26 m2, pomieszczenie socjalne, biuro, magazynek, toaleta oraz komunikacja z dodatkowym wejściem od trony zapleczy. Szczegóły prezentuje załączony rzut pomieszczeń. Zainteresowanych nową aranżacją, sprzedający udostępni przygotowany projekt przebudowy, który zakłada powiększenie sali sprzedaży do ok 50 m2.

Powierzchnia piwniczna o wysokości 2,7 m, to 60 m2, z bezpośrednim wejściem od strony zapleczy. Na przedmiotową powierzchnię składaja się: sala 50,5 m2, pomieszczenie biurowo socjalne oraz toaleta, którą można zaadoptować jako indywidualny lokal usługowy, wykorzytywać jako duże zaplecze magazynowe lub połączyć wewnętrznymi schodami z powierzchnią usytowana na parterze. Szczegóły prezentuje załączony rzut pomieszczeń.

KOSZTY EKSPLOATACJI:

Na łączne koszty eksploatacji w kwocie 1062 zł netto spładaja się: koszty dystrybucji ciepła z sieci miejskiej, fundusz remontowy, konserwacje i przeglądy, energia elektryczna terenów zewnętrznych, wieczyste użytkowanie gruntu, ubezpieczenie budynku, koszty utrzymania czystości na terenach zewnętrznych i administrowania. Do powyższych kosztów nalezy doliczyć zaliczki na ogrzewanie lokalu w sezonie zimowym, koszt wody użytkowej i energii elektrycznej w lokalu, opomiarowanych licznikami, koszt wywozu odpadów nieczystości oraz podatku od nieruchomości.

PODOBNE OFERTY na http://handhouse-oferty.pl/

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Typ nieruchomości:
lokal na sprzedaż
Dodano:
2022-04-01 23:20:02
Ostatnia aktualizacja:
2022-06-27 09:48:04
Powierzchnia:
118 m²
Cena:
790 600 zł.
Cena za m²:
6 700 zł.
Liczba pokoi:
11
Lokalizacja:
Polska, Pomorskie, GDAŃSK CHEŁM, CHEŁM Centrum handlowe, Kościół, Plac zabaw, Przed, CIESZYŃSKIEGO
Rok budowy:
1994
Stan budynku:
Do adaptacji
Ogrzewanie:
C.o. miejskie
Gaz:
nie
Miejsca parkingowe:
Ogólnodostępny
Umeblowanie pomieszczeń:
Tak
Agent prowadzący:
Jarosław Niemczyk
Licencja pośrednika:
25289
Dwupoziomowe:
Nie
Balkon:
Nie
Taras:
Nie
Piwnica:
Nie
Loggia:
Nie
Internet:
Tak
Wyłączność:
Tak
Zwolnienie z prowizji:
Nie
Forma własności:
Spółdzielcze własnościowe
Domofon:
Nie
Energia elektryczna:
Tak
Siła:
Tak
Kanalizacja:
tak
Typ lokalu:
handel i usługi/lokal usługowy
Winda:
Tak
Liczba pomieszczeń:
11
Pośrednik:
Handhouse
Nr ogłoszenia:
klikmapa-533622

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.
Handhouse
+48 58 301 77 77