działka na sprzedaż Żółwia Błoć, 53 600 zł, 10.72 ar, droga dojazdowa gruntowa

Ogłoszenie archiwalne
53 600
10,72ar (1 072)
5 000 zł/ar (50 zł/m²)

POLSKA, ZACHODNIOPOMORSKIE, GOLENIOWSKI, GOLENIÓW, ŻÓŁWIA BŁOĆ

Opis

Działka rolno-budowlana o pow. 1073 m 2

Działka o pow. 1073 m2, położona jest w (oddalonej ok. 6 km od centrum Goleniowa) prężnie rozbudowującej się miejscowości. Dla przedmiotowej działki zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego przewidziana jest funkcja mieszkalno-usługowa. Dla działki przed podziałem nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie zespołu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej składającej się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym w bryłę i budynkiem gospodarczo-garażowym z zabezpieczeniem powierzchni do 1000 m 2 (dla budynku mieszkalnego: kubatura do 1000 m 3, max. wysokość od terenu do kalenicy-8,5 m, linia zabudowy-6 m od granicy z działką 135/4, kąt nachylenia dachu-35-45 stopni, wskaźnik powierzchni zabudowy 35%). Dostęp do drogi przez drogę wewnętrzną nr 135/4.
Idealne położenie działki dla miłośników natury. Cisza, spokój i widok na pola i las, jednocześnie szybki dostęp do:
- centrum miasta - ok. 6 km,
- lotniskiem - ok. 4 km,
- Jeziorem Dąbskim - ok. 15 km,
- morza - ok. 60 km,
- Szczecina - ok. 40 km.
Działka oznaczona jako ŁV.
Cena zakupu obejmuje również udział w działce 135/4 dla której przewidziana jest funkcja drogi dojazdowej do drogi publicznej oraz budowę wodociągu.
Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa tylko po stronie sprzedającej. Kupujący nie płaci prowizji.

------------------------------
Pomimo, iż Doradcy UN przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych przez właściciela lub osoby trzecie w zwiazku z tym opisy mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji - zalecamy ich osobistą weryfikację. Również pomimo naszych starań do opisów mogą wkraść się błędy.
Oferta, dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań, zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC oraz innych właściwych przepisów prawnych.
-----------------------------------------------------
Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością UBERENA Nieruchomości z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.
-------------------
Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie Uberna Nieruchomości (info@uberna.pl). Jeśli nie chcesz otrzymywać ofert odpisz "NIE". Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich weryfikacji oraz żądania do ich usuniecia w kazdej chwili.

Za Nami już ponad 3600 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 20 lat.
Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami.
Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Szczegóły

Typ nieruchomości:
działka na sprzedaż
Dodano:
2021-06-05 13:22:39
Ostatnia aktualizacja:
2021-09-08 13:15:02
Powierzchnia:
1 072 m² (10,72)
Cena:
53 600 zł.
Cena za m²:
50 zł.
Cena za ar:
5 000 zł.
Lokalizacja:
POLSKA, ZACHODNIOPOMORSKIE, GOLENIOWSKI, GOLENIÓW, ŻÓŁWIA BŁOĆ
Rodzaj działki:
ROLNO-BUDOWLANA
Przyłącza:
WODA MIEJSKA W DRODZE
Droga dojazdowa:
GRUNTOWA
Przeznaczenie w planie zagosp.:
Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Okolice:
LAS, PLAC ZABAW, KOŚCIÓŁ
Ogrodzenie:
BRAK
Ukształtowanie terenu:
PŁASKIE
Kształt działki:
NIEREGULARNY
Forma własności działki:
WŁASNOŚĆ
Typ umowy pośrednictwa:
BEZPOŚREDNIA WYŁĄCZNOŚĆ
Dostępne sieci:
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, BRAK GAZU, PRĄD W DRODZE
Agent:
Beata Uberna
Oferta specjalna:
NIE
Oferta własna:
TAK
Rynek:
WTÓRNY
Pośrednik:
Centrum Obsługi Nieruchomości Beata Uberna
Nr ogłoszenia:
klikmapa-103555