kontakt
Reals Nieruchomości
534 999 605
Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.

dom na sprzedaż Sokołów Podlaski, 3 000 000 zł, 3356 m2, ogrzewanie olejowe

3 000 000
3 356
894 zł/m² 37 pok.

POLSKA, MAZOWIECKIE, SOKOŁOWSKI, SOKOŁÓW PODLASKI

Opis

PENSJONAT i STAJNIA LUB ODDZIELNIE, PARK KRAJOBR.

Pensjonat - budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni zabudowy 794m2 i powierzchni całkowitej 2382m2 oraz stajnia - budynek 2 kondygnacyjny o powierzchni zabudowy 487 m2 i powierzchni całkowitej 974 m2.
Gotowy do prowadzenia działalności, pozwolenie sanepid.

Można kupić oddzielnie, wówczas pensjonat 2.550 tys. zł., a stajnia 450 tys. zł.
Pensjonat został ostatnio wyposażony w instalacjęa fotowoltaiczną.

W dolnej części budynku duża sala przyjęć, na około 120 osób z kominkiem (moc 34 KW, płaszcz wodny) podłączony do centralnego ogrzewania z piecem na olej opałowy. Na tej kondygnacji znajdują się także sala gimnastyczna z siłownią, solarium i pomieszczenie, w którym można zainstalować saunę. Pomieszczenia magazynowe, techniczne, socjalne dla pracowników oraz duża kuchnia (połączona windą techniczną - transport sporządzanych potraw do stołówki), a także duży garaż.
Na kondygnacji środkowej mieści się 14 pokoi 2-4 osobowych z łazienkami oraz apartament dla właścicieli. Na tym poziomie znajduje się ponadto: stołówka, duża sala TV, recepcja i biblioteka.
Budynek posiada ocieplone poddasze, na którym mieści się 10 kolejnych pokoi gościnnych, częściowo wykończonych, oraz kolejne 2 łazienki z prysznicami, toaleta i dodatkowe 2 pomieszczenia magazynowe.
Pensjonat jest podłączony do własnej ekologicznej oczyszczalni ścieków, posiada panele solarne do ogrzewania wody, a także monitoring. Ośrodek przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych (posiada zgodę Wojewody Mazowieckiego na prowadzenie placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym).
Budynek położony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 16000m2. W zadbanym ogrodzie znajduje się niewielkie iglaste zadrzewienie, duży zarybiony staw z mostkiem, miejsce na ognisko oraz altanka na grilla. Zapewnia to idealną przestrzeń do uprawiania wielu sportów na świeżym powietrzu, boisko do siatkówki, miejsce do gry w bule. Założone 4 kamery przemysłowe z podglądem przez internet.

Budynek stajni zaprojektowany przez architekta, w konsultacji z właścicielami podobnych obiektów, wzorując się na najlepszych rozwiązaniach stajni niemieckich i francuskich. Na górze znajduje się duży apartament z aneksem kuchennym. Z pensjonatu zostało wyprowadzone podłączenie do stajni, ale są założone 2 osobne liczniki na oba budynki. Ponadto zostało wykonane podłączenie wody i rozprowadzona kanalizacja wewnątrz budynku, przygotowane wyprowadzenie na zewnątrz do podłączenia do ekologicznej oczyszczalni ścieków. W miejscowym planie zagospodarowania zatwierdzony projekt budowy krytej ujeżdżalni. Dzięki temu możliwość korzystaniaze stajni przez cały rok.

W dolnej części budynku stajni przestronne boksy indywidualne dla koni, a na górze wykończona powierzchnia typu open space z wydzielonym aneksem kuchennym , na podłodze kafelki, na suficie belki podporowe. Budynek stajni położony na działce 6200 m 2.

Ośrodek położony jest na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 120km od Warszawy, 20km od Sokołowa Podlaskiego i około 15km od Drohiczyna.
Pensjonat znajduje się pod stałym nadzorem, jest w pełni wyposażony i gotowy na przyjęcie gości.

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły

Typ nieruchomości:
dom na sprzedaż
Dodano:
2021-06-05 13:36:51
Ostatnia aktualizacja:
2021-10-01 14:39:02
Powierzchnia:
3 356 m²
Cena:
3 000 000 zł.
Cena za m²:
893,92 zł.
Liczba pokoi:
37
Lokalizacja:
POLSKA, MAZOWIECKIE, SOKOŁOWSKI, SOKOŁÓW PODLASKI
Rok budowy:
2010
Powierzchnia działki:
22200
Typ domu:
WOLNO STOJĄCY
Droga dojazdowa:
ASFALTOWA
Ukształtowanie terenu:
PŁASKIE
Kształt działki:
PROSTOKĄT
Pow. użytkowa [m2]:
3356
Zabezpieczenia:
OCHRONA, MONITORING
Forma własności działki:
WŁASNOŚĆ
Standard:
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian:
CEGŁA
Przynależne:
PIWNICA, OGRÓDEK, TARAS
Liczba łazienek:
18
Źródło c.w.:
SOLAR
Ogrzewanie:
C.O. OLEJOWE,KOMINEK
Dodatkowe:
BALKON, TARAS, SAUNA
Forma własności:
WŁASNOŚĆ
Typ umowy pośrednictwa:
OTWARTA
Instalacje w domu:
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA, INTERNETOWA
Agent:
Janusz Wiśniewski
Oferta specjalna:
NIE
Oferta własna:
TAK
Rynek:
WTÓRNY
Pośrednik:
Reals Nieruchomości
Nr ogłoszenia:
klikmapa-145885

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.
Reals Nieruchomości
534 999 605