Ładowanie
kontakt
Freedom Nieruchomości
795622122
Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.

dom na sprzedaż Łódź, 1 290 000 zł, 340 m2, 6 pokoi

1 290 000
340
3 794 zł/m² 6 pok.

POLSKA, ŁÓDZKIE, ŁÓDŹ

Opis

Wyjątkowy dom jako inwestycja na wynajem

Szukasz pomysłu jak ulokować swoje oszczędności? Chciałbyś zainwestować kapitał w nieruchomościach, ale rynkowe rentowności są dla ciebie niewystarczające? A może zainteresuje Cię budynek generujący miesięczny dochód na poziomie 10 000 zł netto? Zapraszam do zapoznania się z naszą propozycją! Oferta skierowana do osób chcących dokonać inwestycji, a jednocześnie nabyć wyjątkową i niepowtarzalną nieruchomość.

Chcesz jeszcze lepiej zapoznać się z nieruchomością? Pod treścią ogłoszenia oraz na stronie Freedom czeka na Ciebie więcej zdjęć.

https://photos.app.goo.gl/u1rs4nPKRAnekFEv8

Dokładny przedmiot sprzedaży stanowi dom, pełniący dość interesującą funkcję. Budynek nie jest zamieszkiwany przez rodzinę, stanowi bowiem siedzibę dla prężnie rozwijającej się firmy z branży High Tech, która wynajmuje obecnie całą powierzchnię. Kupując nieruchomość nabywasz jednocześnie pewnego i prestiżowego najemcę.

Powierzchnie biurowe zazwyczaj kojarzą nam się z wieżowcami, lokalizacją w centrum miasta, setkami osób pracującymi w jednym budynku. W naszym wypadku sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Spokojna okolica, bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych oraz przestronne i słoneczne stanowiska pracy, tak właśnie prezentuje się Startup House.

Oferta sprzedaży dotyczy gotowca inwestycyjnego, czyli nieruchomości, która od pierwszego dnia ma generować zyski. Roczna stopa zwrotu na poziomie 10 % to marzenie wielu inwestorów, tutaj taka rentowność jest na wyciągnięcie ręki. Kupując dom, masz możliwość zawarcia umowy z obecnym najemcą na ustalonych wcześniej warunkach. Dzięki temu poza wyjątkową nieruchomością nabywasz również dochód pasywny.

Firma, która obecnie wynajmuje budynek to startup będący pionierem rozwoju systemów bezpieczeństwa w transporcie. Ich aktorska technologia oparta jest o najnowsze dostępnie obecnie rozwiązania. Dzięki stworzeniu sztucznej inteligencji już niebawem transport stanie się bezpieczniejszy, bardziej dopasowany do potrzeb i niezawodny.

Sprzedawana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Czyżemin - 20 km na południe od Łodzi. Pomimo nieco większej odległości od miasta dojazd nie powinien stanowić tutaj problemu, jadąc trasą DK1 w max 30 minut dostaniemy się do centrum Łodzi (do granic Łodzi ok. 20 minut). Bliżej znajdują się Pabianice, ok. 20 min jazdy samochodem, do Tuszyna dojedziemy w 15 minut, do Dłutowa w 10 minut. Dzięki dobremu połączeniu z trasą S8 oraz autostradą A1 lokalizacja stanowi również dobry punkt dla osób, które podróżują samochodem nieco więcej.

Czyżemin to miejscowość, która w ostatnich latach cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób szukających spokojnego miejsca dla siebie i rodziny. Do niedawna były to tereny głownie rolnicze, obecnie cała okolica przeżywa prawdziwy budowlany boom. Z jednej strony mamy dostęp do prawdziwych, zielonych lasów o bogatych walorach przyrodniczych i uzdrowiskowych, a dodatkowo rozwój sąsiednich wiosek pokazuje, że jest to miejsce idealne do codziennego życia. Proponowana nieruchomość idealnie wpisuje się kierunek zmian całego mikroregionu, gdyż to właśnie w pobliskich miejscowościach mamy największe zagęszczenie domów o wartości powyżej 1 mln zł.

Budynek został wzniesiony w 2017 roku według nowoczesnego projektu. Dom powstał w technologii tradycyjnej, ściany murowane z bloczków komórkowych, wewnątrz tynki gipsowe, dach kryty blachą na rąbek, izolacja termiczna poddasza, duże okna wykonane na specjalne zamówienie, które doskonale doświetlą wszystkie pomieszczenia. Budynek z zewnątrz został ocieplony oraz otynkowany. Wewnątrz rozprowadzona instalacja hydrauliczna, elektryczna oraz ogrzewanie podłogowe zasilane dwufunkcyjnym piecem gazowym. Na posesji zainstalowana przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Dodatkowym atutem jest inteligentny system, dzięki któremu istnieje możliwość automatycznego zarządzania domem przy pomocy urządzeń mobilnych. Od teraz używając aplikacji w smartfonie będziesz mógł otwierać bramę, okna lub rolety, zarządzać oświetleniem, temperaturą pomieszczeń, alarmem czy monitoringiem. Inteligentny dom to pełna wygoda oraz bezpieczeństwo.

Powierzchnia użytkowa domu to blisko 340 m2. Na parterze mamy do dyspozycji otwartą przestrzeń połączoną z kuchnią, gabinet, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze mamy 3 gabinety, 2 łazienek oraz sypialnię. Ogromnym atutem jest również wysokość pomieszczeń, dzięki czemu wnętrza stają się jeszcze bardziej przestronne. W bryle budynku znajduje się również dwustanowiskowy, ogrzewany podłogowo i docieplony garaż z możliwością wykorzystania w części na warsztat lub pracownię. Szczegółowy rozkład i powierzchnie pomieszczeń przedstawione na rzutach.

Działka o powierzchni 1 406 m2 została już częściowo zagospodarowana. Teren otaczający nieruchomość jest ogrodzony oraz wyrównany, mamy tu również drzewa i krzewy co stanowi świetną podstawę do dalszej kompozycji ogrodu. Nieruchomość otoczona jest niezwykle malowniczym krajobrazem. W sąsiedztwie jedynie zabudowa mieszkalna, brak jakichkolwiek uciążliwych działalności. Istnieje również możliwość powiększenia posesji poprzez dokupienie jednej z dwóch sąsiadujących działek.

Pomimo, że obecnie nieruchomość pełni przeznaczenie biurowe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przywrócić wnętrzom ich planowaną funkcję i ponownie zaadaptować budynek na dom jednorodzinny. Jeśli zatem nieruchomość spodoba Ci się na tyle, że po okresie wynajmu chcielibyście tam zamieszkać, to z pewnością będzie to świetny wybór.

Zadzwoń koniecznie i umów się na prezentację.

Mariusz Wieczorek
tel: 795 622 122

Zapraszam również do naszego łódzkiego oddziału, który mieści się przy ulicy Wierzbowej 21 (pomiędzy ul. Pomorską a ul. Uniwersytecką

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły

Typ nieruchomości:
dom na sprzedaż
Dodano:
2022-06-06 15:49:04
Powierzchnia:
340 m²
Cena:
1 290 000 zł.
Cena za m²:
3 794,12 zł.
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
POLSKA, ŁÓDZKIE, ŁÓDŹ
Rok budowy:
2017
Powierzchnia działki:
1406
Typ domu:
WOLNO STOJĄCY
Typ kuchni:
OTWARTA
Przyłącza:
PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW
Droga dojazdowa:
UTWARDZONA
Okolice:
LAS
Ukształtowanie terenu:
PŁASKIE
Kształt działki:
PROSTOKĄT
Pow. użytkowa [m2]:
340
Forma własności działki:
WŁASNOŚĆ
Standard:
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian:
BLOCZKI
Pokrycie dachu:
BLACHA
Okna:
DREWNIANE NOWY TYP, ALUMINIOWE
Przynależne:
GARAŻ
Liczba łazienek:
2
Liczba wc:
1
Źródło c.w.:
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie:
C.O. GAZOWE
Forma własności:
WŁASNOŚĆ
Typ umowy pośrednictwa:
WYŁĄCZNOŚĆ
Instalacje w domu:
ELEKTRYCZNA, WODNA
Agent:
Mariusz Wieczorek
Oferta specjalna:
NIE
Oferta własna:
TAK
Rynek:
WTÓRNY
Pośrednik:
Freedom Nieruchomości
Nr ogłoszenia:
klikmapa-588292

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.
Freedom Nieruchomości
795622122