kontakt
HOMEPLUS Nieruchomości Warszawa
608 068 700
Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.

mieszkanie na sprzedaż Konstancin-Jeziorna Nowa Jeziorna, 573 398 zł, 58.51 m2, do wykończenia

573 398
58,51
9 800 zł/m² 3 pok.piętro: 2/2

POLSKA, MAZOWIECKIE, PIASECZYŃSKI, KONSTANCIN-JEZIORNA, Nowa Jeziorna

Opis

OFERTA DEWELOPERSKA, 0% - Konstancin - 2022 r.

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, PLANOWANY TERMIN REALIZACJI : III Q 2022 r.

Lokal nr 48 ( klatka 2 ) , balkon: 10,80 m

m-ce parkingowe w garażu podziemnym: 35.000 zł ( dodatkowy koszt )

komórka lokatorska : 3.500 zł/m2 - metraże: od 0,85 m do 6,27 m ( koszt dodatkowy )

Kameralny budynek mieszkalny – wielorodzinny z garażem podziemnym.
Projektowany budynek mieszkalno – usługowy posiada 3 kondygnacje nadziemne i 1 kondygnację podziemną. W budynku zaprojektowano 62 lokale mieszkalne oraz 1 lokal usługowy. Kondygnacja podziemna budynku zawierać będzie garaż podziemny, pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie. Forma zewnętrzna jest uporządkowana i konsekwentna, symetryczna zarówno w sferze rzutu, jak i elewacji pokrytej okładziną w formie cegiełek.

WALORY PRZYRODNICZE
Konstancin-Jeziorna to jedyne uzdrowisko na Mazowszu. Miasto powstało w obrębie Kotliny Warszawskiej na mocno zalesionych terenach, porośniętych wysokopienną sosną, otoczone pasmami lasów Kabackich i Chojnowskich. Bogactwem tego wyjątkowego miejsca jest nie tylko doskonały dla zdrowia mikroklimat, bliskość okolicznych sosnowych lasów, Ogrodu Botanicznego w Powsinie czy malowniczej rzeki Jeziorki, to przede wszystkim elegancja i harmonia architektury, wysoki standard wykończenia oraz kameralny charakter Rezydencji.

EDUKACJA
W Konstancinie – Jeziorna działają gminne placówki przedszkolne, przedszkola niepubliczne, sześć podstawowych szkół, dwie niepubliczne szkoły podstawowe i niepubliczne Liceum Ogólnokształcące oraz jedno Liceum Ogólnokształcące i jedno Liceum w Szkole Amerykańskiej.

KOMUNIKACJA
Atutem osiedla jest dogodny dojazd oraz doskonała komunikacja z centrum Warszawy. Dobrze rozwinięta zarówno miejska, jak i prywatna komunikacja autobusowa. Do Konstancina można dojechać autobusami linii podmiejskich ZTM o nr: 700, 710 i 724 oraz linii nocnej N50. Na terenie gminy kursują także linie nr 139 i 725 oraz autobusy PKS Piaseczno.

ATUTY INWESTYCJI:
Szkoła Amerykańska
Pałac w Wilanowie
Budynek Starej Papierni
Kompleks sportowy z basenem kąpielowym, kortami tenisowymi, boiskami do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki w Powsinie
Dogodny dojazd do centrum miasta

___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły

Typ nieruchomości:
mieszkanie na sprzedaż
Dodano:
2021-12-03 17:26:02
Powierzchnia:
58,51 m²
Cena:
573 398 zł.
Cena za m²:
9 800 zł.
Piętro:
2 / 2
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
POLSKA, MAZOWIECKIE, PIASECZYŃSKI, KONSTANCIN-JEZIORNA, Nowa Jeziorna
Rok budowy:
2022
Rodzaj mieszkania:
3-POKOJOWE
Typ kuchni:
ANEKS KUCHENNY
Dostępne inst. w budynku:
WINDA OSOBOWA
Forma własności działki:
WŁASNOŚĆ
Rodzaj budynku:
NISKI WIELORODZINNY
Standard:
DO WYKOŃCZENIA
Okna:
PCV
Przynależne:
GARAŻ, KOMÓRKA
Ogrzewanie:
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Wysokość pomieszczeń:
265
Dodatkowe:
BALKON
Forma własności:
WŁASNOŚĆ
Typ umowy pośrednictwa:
BEZPOŚREDNIA OTWARTA
Agent:
Ireneusz Kurzyński
Oferta specjalna:
NIE
Oferta własna:
TAK
Rynek:
PIERWOTNY
Pośrednik:
HOMEPLUS Nieruchomości Warszawa
Nr ogłoszenia:
klikmapa-432434

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.
HOMEPLUS Nieruchomości Warszawa
608 068 700