mieszkanie 57 m² na sprzedaż
kontakt
Navigat Nieruchomości
608430630
Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.

mieszkanie na sprzedaż Gdynia, 580 000 zł, 57 m2, 2 pokojowe

580 000
57
10 175 zł/m² 2 pok.piętro: 3/3

Polska, Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, Elizy Orzeszkowej

Opis

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ul. Elizy Orzeszkowej!

Dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana, to najbardziej pożądana lokalizacja. Spokojna dzielnica zapewniająca szybki dojazd do centrum - 10 min oraz bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej: autobusy i SKM. Jednocześnie wszystkie usługi pod ręką: 2 minuty do szkoły i kortów tenisowych, przedszkola, przychodni, sklepów. Atutem lokalizacji jest bliskość morza oraz Polanki Redłowskiej - ok. 1 km.

Mieszkanie mieści się na trzecim (ostatnim) piętrze w kamienicy z 1950 roku. W budynku znajduje się 13 mieszkań, do dyspozycji mieszkańców jest strych, (który służy jako suszarnia/ przechowalnia rzeczy) oraz zaciszny i pięknie zagospodarowany ogródek. W kamienicy działa wspólnota, która planuje w najbliższym czasie generalny remont budynku. Zostanie zrobiona nowa elewacja, izolacja fundamentów, ocieplenie od strony podwórka, doprowadzenie do budynku OPEC'a dla ciepłej wody i ogrzewania miejskiego oraz remont klatki schodowej. Elewacja od strony drogi jest już zrobiona.

Mieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:

- salonu wraz z aneksem kuchennym
- sypialni
- łazienki z wanną
- przedpokoju

Nieruchomość słoneczna, po generalnym remoncie w 2017 roku. Remont obejmował m.in. wymianę wszystkich możliwych instalacji (zostały założone nowoczesne maty grzewcze na prąd ze sterowaniem elektronicznym osobnym dla każdego pomieszczenia). Do wykończenia użyto materiałów wysokiej jakości. Ogrzewanie wody piecem Junkers. W sypialni dla klimatu postawiony piec typu "koza" z nowym kominem.  Mieszkanie bardzo ciepłe i przytulne z dużą ilością elementów drewnianych. Całość zachowana w stylu rustykalnym.

Ze względu na świetną lokalizację mieszkanie sprawdzi się idealnie zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak również jako zakup w celach inwestycyjnych. Do tej pory lokal był z powodzeniem wynajmowany i posiada swoich stałych gości. Istnieje możliwość przejęcia kont, na których były wystawiane ogłoszenia.

Wysokość opłat :
-opłaty do zarządcy wspólnoty ok 300zł/msc;
-prąd w lato ok 200zł, zimą ok 500zł/msc
-gaz ok 50zł/msc

Zapraszamy na prezentację.

Navigat Nieruchomości tel. 608-430-630

Bezpieczna transakcja dzięki:

- Nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 214227).
- Polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w Wiener Towarzystwo
Ubezpieczeń S.A. NR COR120332
- Usługom finansowym i ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości
- Taksa Notarialna z rabatem.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności z ogólnym Rozporządzeniem, celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie, której dane dotyczą, należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 lub 14 RODO - w zależności od tego, czy zostały one pozyskane bezpośrednio od osoby której dane dotyczą, czy też z innych źródeł.

W świetle powyższego pragniemy poinformować Państwa, że Navigat Nieruchomości dba o prawo do prywatności. Navigat Nieruchomości zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@navigat.pl z dopiskiem „Dane osobowe”.

Szczegóły

Typ nieruchomości:
mieszkanie na sprzedaż
Dodano:
2022-01-10 13:35:01
Ostatnia aktualizacja:
2022-01-18 11:35:01
Powierzchnia:
57 m²
Cena:
580 000 zł.
Cena za m²:
10 175,44 zł.
Piętro:
3 / 3
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Polska, Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, Elizy Orzeszkowej
Rok budowy:
1950
Forma własności:
własność
Typ zabudowy:
blok
Wyłączność:
nie
Powierzchnia dodatkowa:
strych, ogród
Agent prowadzący:
Natalia Żemojtel
Pośrednik:
Navigat Nieruchomości
Nr ogłoszenia:
klikmapa-459756

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Administratorem danych osobowych jest Free Sky Sp. z o.o.
Navigat Nieruchomości
608430630