Ładowanie

lokal do wynajęcia Gdańsk Chełm, 3 500 zł, 58.8 m2, bez prowizji

Ogłoszenie archiwalne
3 500
58,80
60 zł/m² 5 pok.

Polska, Pomorskie, GDAŃSK CHEŁM, CHEŁM Centrum handlowe, Kościół, Plac zabaw, Przed, CIESZYŃSKIEGO

Opis

HANDEL i USŁUGI - LOKAL 60 m2 Gdańsk - Chełm

LOKAL UŻYTKOWY PARTER GDAŃSK - CHEŁM

LOKALIZACJA:

Dzielnica Chełm to najbardziej zaludnione osiedle Gdańska. Według oficjalnych danych zamieszkuje na nim ponad 32 tysiące mieszkańców na powierzchni 3900 m2. Chełm bezpośrednio sąsiaduje z dzielnicami: Wzgórze Mickiewicza, Siedlce, Ujeścisko - Łostowice i Orunia Górna. Od strony północnej osiedla przebiega trasa W-Z (Aleja Armii Krajowej), prowadząca bezpośrednio do obwodnicy Trójmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu usytuowane są przystanki tramwajowe i autobusów miejskich, kościół, żłobki, przedszkole i szkoły.

OBIEKT:

Centrum Handlowo Usługowe "Pasaż Chełmski" wybudowane w 1994 r. jest systematycznie modernizowane aby sprostać obecnym wymaganiom klientów. W 2014 roku obok obiektu powstały dodatkowe powierzchnie handlowo usługowe, które ugruntowały pozycję obiektu jako najważniejszego ośrodka handlowego na osiedlu. Na terenie trzykondygnacyjnego, podpiwniczonego obiektu z powodzeniem funkcjonuje ponad sto lokali o różnej powierzchni i różnych branż

LOKAL:

Powierzchnia łączna 58,8 m2 na parterze z dwoma indywidualnymi wejściami, głównymi od strony deptaka i drzwiami dla dostaw od strony zaplecza. Frontowa ściana lokalu w całości przeszklona czterema witrynami. Na przedmiotową powierzchnię składają się: sala sprzedaży 36,26 m2, pomieszczenie socjalne, biuro, magazynek, toaleta oraz komunikacja z dodatkowym wejściem od trony zapleczy. Pięć niezależnych kanałów wentylacyjnych 14 x 14 cm. Szczegóły prezentuje załączony rzut pomieszczeń. Zainteresowanych nową aranżacją, wynajmujący udostępni przygotowany projekt przebudowy, który zakłada powiększenie sali sprzedaży do ok 50 m2. Od października możliwość wynajmu dodatkowej, indywidualnej powierzchni 60 m2 pod oferowanym lokalem na potrzeby magazynowania towarów lub świadczenia usług.

KOSZTY EKSPLOATACJI:

Na łączne koszty eksploatacji podstawowej w kwocie 950,00 zł/m-c netto składają się: koszty dystrybucji ciepła z sieci miejskiej, fundusz remontowy, konserwacje i przeglądy, energia elektryczna terenów zewnętrznych, wieczyste użytkowanie gruntu, ubezpieczenie budynku, koszty utrzymania czystości na terenach zewnętrznych i administrowania oraz podatku od nieruchomości. Do powyższych kosztów należy doliczyć zaliczki na ogrzewanie lokalu w sezonie zimowym (350,00 zł/m-c netto), koszt wody użytkowej i energii elektrycznej w lokalu, opomiarowanych licznikami oraz koszt wywozu odpadów/nieczystości. Do kwot czynszu najmu, opłat eksploatacyjnych i mediów należy doliczyć 23% podatek VAT.

PODOBNE OFERTY na http://handhouse-oferty.pl/

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Typ nieruchomości:
lokal do wynajęcia
Dodano:
2024-04-21 17:27:02
Ostatnia aktualizacja:
2024-05-20 23:28:02
Powierzchnia:
58,80 m²
Cena:
3 500 zł.
Cena za m²:
59,52 zł.
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Polska, Pomorskie, GDAŃSK CHEŁM, CHEŁM Centrum handlowe, Kościół, Plac zabaw, Przed, CIESZYŃSKIEGO
Rok budowy:
1994
Stan budynku:
Do adaptacji
Ogrzewanie:
C.o. miejskie
Gaz:
nie
Miejsca parkingowe:
Ogólnodostępny
Umeblowanie pomieszczeń:
Tak
Agent prowadzący:
Jarosław Niemczyk
Licencja pośrednika:
25289
Dwupoziomowe:
Nie
Balkon:
Nie
Taras:
Nie
Piwnica:
Nie
Loggia:
Nie
Internet:
Tak
Wyłączność:
Tak
Zwolnienie z prowizji:
Tak
Forma własności:
Spółdzielcze własnościowe
Domofon:
Nie
Energia elektryczna:
Tak
Siła:
Tak
Kanalizacja:
tak
Typ lokalu:
handel i usługi/lokal usługowy
Winda:
Tak
Liczba pomieszczeń:
5
Pośrednik:
Handhouse
Nr ogłoszenia:
klikmapa-1110456