Mapa
Lista
Lista + Mapa
Mieszkania
  • Mieszkania
  • Domy
  • Lokale
  • Działki
  • R. pierwotny
Sprzedaż
  • Sprzedaż
  • Wynajem
Szukaj

O nas

Klikmapa.pl jest ogólnopolską wyszukiwarką ogłoszeń nieruchomości wystawionych na sprzedaż i na wynajem. Serwis współpracuje z ponad 1000 agencjami z całej Polski, udostępniającymi łącznie kilkaset tysięcy ogłoszeń nieruchomości. W przeciwieństwie do innych wyszukiwarek, klikmapa przeszukuje nie tylko konkretną lokalizację, ale również jej okolicę, której wielkość użytkownik może sam ustawiać przeciągnięciem myszki. Ma to szczególne znaczenie dla osób poszukujących nieruchomości w rejonie zawierającym wiele ulic. Nie trzeba wówczas przeszukiwać każdej z nich z osobna.

Narzędzie jest wygodne również dla osób poszukujących gruntów, które nie są zlokalizowane przy jakichkolwiek ulicach, przez co bardzo trudno było do tej pory je wyszukać. Zazwyczaj ich położenie było określane w przybliżeniu, co najwyżej do miejscowości, w której się znajdują. Klikmapa rozwiązuje ten problem, ponieważ system dba o to, aby położenie było określone jak najbardziej dokładnie.

Korzystanie z klikmapy jest proste - po wpisaniu lokalizacji w okno wyszukiwarki otrzymujemy wszystkie znalezione wyniki, które wyświetlają się zarówno na przejrzystej mapce, jak i w formie podglądu. Takie ułożenie pozwala szybko znaleźć wymarzone mieszkanie, dom, działkę czy lokal użytkowy. Serwis stawia na prostotę, dokładność i szybkość działania. Baza ogłoszeń należy do ścisłej czołówki w Polsce jeśli chodzi o wielkość, ogłoszenia są dostępne nawet w bardzo małych miejscowościach.

Serwis jest również idealny dla agentów. Do tej pory pośrednicy, którzy chcieli promować ogłoszenia poza swoją stroną internetową musieli je eksportować do portali zewnętrznych, dbać o ich aktualizację i usuwać w razie gdyby nieruchomość się sprzedała.

W klikmapie wystarczy, że agent wyrazi zgodę na to, żeby jego ogłoszenia były pobierane i to wszystko. Współpraca nie wymaga żadnych nakładów pracy ze strony agenta, co jest ewenementem w Polsce. System klikmapy automatycznie pobierze ogłoszenia oraz będzie dbał o ich codzienną aktualizację. Dla przykładu - jeśli agent zmieni choć jedną kropkę w treści ogłoszenia - zmiany zostaną wprowadzone również na klikmapie, dzięki czemu ogłoszenia będą zawsze aktualne.

Klikmapa.pl jest ogólnopolską wyszukiwarką nieruchomości. Pozwala szybko znaleźć domy, mieszkania, działki i lokale, a wyniki przedstawiane są bezpośrednio na mapie w przejrzysty i intuicyjny sposób.
© by KLIKmapa.pl