Mapa
Lista
Lista + Mapa
Mieszkania
  • Mieszkania
  • Domy
  • Lokale
  • Działki
  • R. pierwotny
Sprzedaż
  • Sprzedaż
  • Wynajem
Szukaj

Kategorie

Tagi

Mieszkania na sprzedaż

Jak urządzić przedpokój

Urządzanie wnętrz - może nam się wydawać, że jest to jedynie zadanie dla specjalistów i ekspertów. Fakt, oni mogą to zrobić lepiej niż my i o wiele szybciej ale za to… dużo drożej. My sami także możemy pobawić się w architektów czy stylistów wnętrza, które chcemy zmienić. Możemy mieć przy tym wiele przyjemności i radości. Satysfakcja z samodzielnego urządzenia danej powierzchni czy przestrzeni, będzie na pewno dużo większa niż w przypadku gdy powierzymy to zadanie ekspertom. Istnieje też szansa na to, że wydamy nieco mniej pieniędzy.


Jeśli mamy problem ze znalezieniem pomysłu na to jak urządzić przedpokój albo jak udekorować salon w nowoczesny sposób, wcale nie trzeba szukać daleko. Wystarczy wejść do Internetu. Wpisujemy hasło: urządzenie salonu, kuchni czy przedpokoju. I natychmiast naszym oczom ukażą się liczne strony z propozycjami samodzielnego wykonana takiej aranżacji. Poza tym do naszej dyspozycji, jest wiele fachowych czasopism.


Pokazują one nie tylko krok po kroku jak dokonać określonej zmiany. Pomagają one też w doradztwie jaki materiał zakupić oraz jakie czynności powinniśmy wykonać przed. W tym artykule zajmiemy się miejscem szczególnym w naszym domu jakim jest przedpokój w bloku mieszkalnym. Jak wiadomo nie jest to zazwyczaj zbyt duża powierzchnia, dlatego też czynności jakie wykonamy, nie powinny wymagać większego wysiłku.


Jak zaaranżować przedpokój w swoim domu? Jakie aranżacje będą na topie? Dziś modne są kolory jaskrawe, w takim miejscu jak przedpokój nie przebywamy długo, dlatego też możemy spokojnie pomalować ściany na kolory jaskrawe, od których nie będą bolały nas oczy, ani kolor nie będzie nas drażnić. W przedpokoju możemy umieścić szafę na ciuchy, jeśli jednak przedpokój jest mały to można wstawić tam tylko garderobę, i powiesić duże lustro, które sprawi wrażenie optycznego powiększenia naszego przedpokoju. W podobny sposób możemy urządzić przedpokój ze schodami.


Co jednak zrobić z przedpokojem w mieszkaniu, w bloku? Jest mały i wąski (zazwyczaj). Możemy przywiesić tylko wieszaki na ubrania, by nie wsadzać w tak małe miejsce szafy, na buty możemy tylko postawić małą szafkę. Mały przedpokój warto jest wytapetować, lub pomalować na jasne kolory. Jasny kolor optycznie powiększa nam każde pomieszczenie. Kolejne sposoby na piękne aranżacje w naszych przedpokojach, są tylko i wyłącznie w naszej głowie! Każdy z nas może urządzić sobie przedpokój w taki sposób w jaki tylko by chciał. Kwiaty, małe półki, kolorowe obrazki, ściany w drewnianych panelach, to tylko i wyłącznie kwestia naszej wyobraźni. Do dzieła!

2015-07-08 13:37:20 - Adam

Komentarze
Dodany: 2016-12-01 15:49:08, przez: limina
@Beat - spróbuj z oświetleniem i lustrami. Listwy LED są bardzo plastyczne i przydatne :) Można też spróbować z takimi właśnie światełkami punktowymi jak na zdjęciu, do tego dodaj właśnie lustra i masz wszystko :)

Dodany: 2015-11-20 15:45:17, przez: Beat
Mam z mężem bardzo ciemny przedpokój w mieszkaniu, pomalowaliśmy go na jaśniejszy kolor, ale średnio to pomogło nie jest ani trochę rozświetlony, a na dodatek ściany się brudzą. Czy znacie jakieś sposoby na rozświetlenie ciemniejszego pomieszczenia ?
Dodany: 2015-09-14 08:33:43, przez: KaroleX

@Katrine, pomysł i wygląd super!!! Sam planuje u siebie coś takiego zrobić:) coś takiego też można wstawić:)
Dodany: 2015-09-02 08:27:44, przez: Katrine

Przedpokój powinien też spełniać jakieś zadanie a nie tylko być częścią przechodnią mieszkania. Moim zdaniem koniecznie muszą tam być jakieś szafki, półki i jakieś fajne wieszaki. 
Dodany: 2015-08-21 08:50:28, przez: Hensunka

Ja mam mały przedpokój ale zawsze można go jakoś fajnie zagospodarować:) może tak :) Całkiem nie drogo by wyszło zrobienie czegoś takiego.
Dodany: 2015-08-13 08:33:09, przez: Enobaria

A mi się tak podoba:)
Dodany: 2015-08-12 15:00:21, przez: Robara

Im mniej tym lepiej
Dodany: 2015-08-07 08:34:02, przez: Zofija

Ja bym najchętniej zrobiła sobie coś takiego ale nie ma miejsca :(
Dodany: 2015-08-03 08:25:06, przez: Sieciech
Nie znoszę boazerii. Całe dzieciństwo miałem coś takiego bo rodzice nic innego mieć nie chcieli:D Ja u siebie mam coś takiego. W przedpokoju zamykane przesuwne szafki i tyle :)

Dodany: 2015-07-17 15:34:43, przez: rastoria
Najlepiej urządzić go w stylu Polacco degli anni novanta, czyli:
   
Klikmapa.pl jest ogólnopolską wyszukiwarką nieruchomości. Pozwala szybko znaleźć domy, mieszkania, działki i lokale, a wyniki przedstawiane są bezpośrednio na mapie w przejrzysty i intuicyjny sposób.
© by KLIKmapa.pl