Mapa
Lista
Lista + Mapa
Mieszkania
  • Mieszkania
  • Domy
  • Lokale
  • Działki
  • R. pierwotny
Sprzedaż
  • Sprzedaż
  • Wynajem
Szukaj

Kategorie

Tagi

Mieszkania na sprzedaż

Aranżacje wnętrz

Wzory na ścianę

Zobacz, jak pięknie ozdobią twój dom wzory na ścianę! Sprawdź, jakie są dziś możliwości przyozdobienia wnętrza domu malowanymi wzorami oraz naklejkami ściennymi. czytaj całość
2015/07/09 - Andrzej Stonoga

Wnętrza mieszkań

Wnętrza mieszkań - zaaranżuj je w pięknym i ciekawym stylu. Poznaj ładne i modne aranżacje wnętrz i wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada i cię inspiruje. czytaj całość
2015/07/09 - Barbara

Oświetlenie salonu

Oświetlenie salonu - zobacz, jak fachowo i z gustem oświetlić salon w swoim domu i odpowiednio go zaaranżować. Dowiedz się, jak oświetlić salon z aneksem kuchennym czy jadalnią. czytaj całość
2015/07/09 - Jan Kuźniar

Oświetlenie łazienki

Oświetlenie do łazienki - jak dobrać? Poznaj ciekawe aranżacje łazienki, przekonaj się, jak dobrze dobrać oświetlenie do łazienki nad lustrem, sufitowe czy ledowe. czytaj całość
2015/07/09 - Barbara

Minimalizm w domu

Minimalizm w domu - jak zaaranżować mieszkanie w stylu minimalistycznym? Poznaj zasady stylu minimalistycznego i wprowadź je w swoim domu.
czytaj całość
2015/07/08 - Andrzej Stonoga

Jak urządzić przedpokój

Jak urządzić przedpokój? Zobacz, jak możesz ciekawie i z gustem urządzić swój przedpokój, czy to w mieszkaniu w bloku, czy w domu. Poznaj różne style aranżacji przedpokoju i dobierz taką, która najbardziej będzie do Ciebie pasować.
czytaj całość
2015/07/08 - Adam

Jak tanio urządzić mieszkanie?

Jak ładnie i tanio urządzić mieszkanie? Zobacz, jak urządzić mieszkanie w bloku, jednopokojowe czy dwupokojowe, z aneksem kuchennym, na poddaszu, pod wynajem. Poznaj ciekawe porady.
czytaj całość
2015/07/08 - Adam Szpak

Aranżacja łazienki

Aranżacje łazienek - zobacz, jak pięknie możesz zaprojektować swoją łazienkę. Porady o budowaniu łazienek w bloku, mieszkaniu małym i dużym, oraz na poddaszu. Poznaj najlepsze aranżacje łazienkowe.
czytaj całość
2015/07/08 - Roman Bąk

Feng shui w mieszkaniu

Feng shui - jak komfortowo poczuć się w swojej sypialni, pokoju, kuchni? Poznaj zasady feng shui w domu i w pracy. Zobacz, co zrobić, aby kolory i lustra ułożone wg zasad feng shui pozwoliły ci się zrelaksować.
czytaj całość
2015/07/07 - Jan Kuźniar

Dekoracje okien

Dekoracje okien - zobacz, jak udekorować okna kuchenne, balkonowe, dachowe, w salonie czy pokoju dla dzieci. Przekonaj się, jak łatwo zmienić wystrój i aranżację okien.
czytaj całość
2015/07/07 - Basia

Aranżacja kuchni

Aranżacje kuchni - zobacz, jaka aranżacja kuchni najbardziej ci odpowiada - kuchnia nowoczesna, rustykalna. Dowiedz się, jak ładnie zaaranżować kuchnię z jadalnią, z salonem na poddaszu, małą kuchnię. czytaj całość
2015/07/07 - Barbara

Aranżacja salonu

Aranżacja salonu - sprawdź, jak urządzić wnętrze swojego domu, zaaranżuj salon z kuchnią, aneksem kuchennym czy jadalnią. Zobacz, jak urządzić salon w bloku, jakie kolory i tapety dobrać.

czytaj całość
2015/07/07 - Adam Szpak

Aranżacja sypialni

Aranżacja sypialni - zobacz jak z gustem, pomysłem i smakiem urządzić przytulną sypialnię. Dobierz odpowiednie kolory i meble, aby twoja sypialnia w domu lub bloku była idealnym miejscem na odpoczynek.
czytaj całość
2015/07/06 - Piter
Klikmapa.pl jest ogólnopolską wyszukiwarką nieruchomości. Pozwala szybko znaleźć domy, mieszkania, działki i lokale, a wyniki przedstawiane są bezpośrednio na mapie w przejrzysty i intuicyjny sposób.
© by KLIKmapa.pl